اطلاعیه ویژه

*قابل توجه خیرین (اشخاص حقیقی/ حقوقی) که قصد وقف ملک یا تکمیل پروژه خیریه دارند.

وب سایت اسپانسریاب بدینوسیله به اطلاع عموم می رساند،در صورتی که نیاز به همکاری و حمایت مالی در زمینه ساخت یا تکمیل مدرسه همچنین تجهیز بیمارستان یا درمانگاه و سایر امور خیریه دارند،به شرط ارایه اسناد و مدارک کامل به منظور تایید فعالیت ایشان در زمینه های خیریه مذکور مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت.بدیهی است که با توجه به محدودیت مبلغ کمک هزینه قادر نخواهیم بود تا از تمام پروژه های نیازمند به کمک هزینه حمایت کنیم. پس پروژه ها اولویت بندی شده و در صف حمایت در صورت تامین اعتبارات آتی قرار خواهند گرفت.

لذا از کلیه خیرین و نیکوکارانی که قصد وقف ملک شخصی خود برای احداث مدرسه ،بیمارستان و سایر طرح های خیر داشته و نیاز به کمک هزینه ساخت دارند و یا آن دسته از اشخاص حقیقی/حقوقی که پروژه بشر دوستانه آنها در مرحله عملیاتی سازی به دلیل مسائل مالی متوقف شده است،صمیمانه تقاضا داریم با تکمیل فرم زیر و ارسال آن درخواست کمک هزینه امور خیرخواهانه خود را ثبت نمایند.با بررسی شرایط موجود با ایشان همکاری و تماس حاصل خواهد شد.

مجددا تاکید می گردد در صورتی که فرد یا افرادی با هدف کلاهبرداری و فریبکاری اقدام به سند سازی کرده و یا به هدف پولشویی اقدامی انجام دهند با جدیت موجب پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.لذا دریافت کننده کمک هزینه،تنها با ارایه اسناد و مدارک لازم  قادر به دریافت این تسهیلات خواهد بود. همچنین هزینه دریافت شده می بایست صرفا در زمینه طرح خیر توافق شده مصرف شود.

توجه: پر کردن بخش های ستاره دار (*) الزامی است

لطفا انتخاب کنید*

طرح مد نظر شما چیست؟*

وضعیت پروژه شما*

 

ارسال پاسخ