پردرآمدترین ورزشکاران زیر ۳۰ سال دنیا

پردرآمدترین ورزشکاران زیر ۳۰ سال دنیا

1398-02-19 1 نظر

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، شاید نیمار در این فصل و در مستطیل سبز بالا و پایین های زیادی را تجربه کرد، اما نیمار توانسته با درآمدی خیره کننده بیش از هر ورزشکار زیر ۳۰ سال دیگری در سال ۲۰۱۸ درآمدزایی کند. 

مطابق تحقیقی که AmericanGambler درباره ۳۰ ورزشکار پردرآمد زیر ۳۰ سال انجام داده، نیمار جونیور ستاره برزیلی پاریسن‌ژرمن توانسته با درآمدی ۹۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸، بیش از هر ورزشکار دیگری در این رده سنی پول درآورد. نیمار در حالی به چنین درآمدی رسیده که نفر دوم این فهرست، جیمز هاردن ستاره بسکتبال تیم هیوستون راکتس درآمدی ۴۶٫۴ میلیون دلاری (تقریبا نصف نیمار) داشته است. 

نیمار که یکی از چهره های شاخص دنیای فوتبال در سال های اخیر بوده توانسته به لطف این اعتبار قراردادهای نجومی با برخی از معتبرترین برندهای دنیا منعقد کند. نایک اصلی ترین حامی نیمار بوده و او به واسطه قرارداد با برندهایی نظیر Beats، ژیلت، ردبول، ریپلی و هواپیمایی گل به درآمد کلانی رسیده است.
بعد از نیمار ۲۷ ساله و هاردن ۲۹ ساله، در رده سوم این فهرست نام سائول “کانسلو” آلوارز، بوکسور ۲۸ ساله مکزیکی به چشم می‌خورد که توانسته در سال ۲۰۱۸، درآمدی معادل ۴۴٫۵ میلیون دلار داشته باشد. 

علیرغم صدرنشینی قاطعانه یک فوتبالیست در این فهرست، جامعه فوتبال در این رده بندی ۳۰ نفره نمایندگان زیادی ندارد و به جز نیمار، نام تنها ۳ فوتبالیست دیگر در این فهرست به چشم می‌خورد. گرت بیل، پل پوگبا و اسکار سه بازیکنی هستند که توانسته اند در این رده بندی حضور یابند. اسکار برزیلی حضور خود در این فهرست را مدیون انتقال به سوپرلیگ چین و حقوق کلانی است که از شانگهای SIPG دریافت می‌کند.

در این فهرست ۳۰ نفره، بسکتبال با ۱۵ نماینده یکه تازی می‌کند و فوتبال آمریکایی نیز ۵ بازیکن دارد. کی نیشیکوری، ستاره ۲۹ ساله ژاپنی دنیای تنیس با ۳۴٫۶ میلیون دلار و حضور در رده چهاردهم، تنها نماینده تنیسورهاست.

آنتونی جاشوا، بوکسور ۲۹ ساله و خبرساز بریتانیایی با درآمدی ۳۹ میلیون دلاری در رده هفتم قرار گرفته و دنیای گلف نیز در این فهرست، دو نماینده دارد که هر دو آمریکایی هستند؛ جوردن اسپیث ۲۵ ساله که با ۴۱٫۲ میلیون دلار در رده پنجم حضور دارد و جاستین توماس ۲۶ ساله که با ۲۶ میلیون دلار بیست و سوم است.

در ادامه نگاهی به رده بندی و درآمد فوتبالیست های حاضر در این فهرست خواهیم داشت:

۱-نیمار (۲۷ ساله، برزیل): ۹۰ میلیون دلار (۷۳ میلیون دلار حقوق+۱۷ میلیون دلار درآمدهای دیگر)

۱۳-گرت بیل (۲۹ ساله، ولز): ۳۴٫۶ میلیون دلار (۲۸٫۶ میلیون دلار حقوق+ ۶ میلیون دلار درآمدهای دیگر)

۱۸-پل پوگبا (۲۶ ساله، فرانسه): ۲۹٫۵ میلیون دلار (۲۵ میلیون دلار حقوق+۴٫۵ میلیون دلار درآمدهای دیگر)

۱۹-اسکار (۲۷ ساله، برزیل): ۲۷٫۴ میلیون دلار (۲۵٫۹ میلیون دلار حقوق+۱٫۵ میلیون دلار درآمدهای دیگر)

اشتراک گذاری لینک این صفحه با:

1 نظر

  1. توجه : توجه:
    1400-02-02

    زمانیکه که شما توی این سایت و هر سایت دیگه ای عضو میشید و اطلاعات تماستون رو قرار میدید، امکان داره هر فردی (با هر هدفی) با شما تماس بگیره و دلالی کنه این وسط.
    فردی با من که آگهی برای جذب اسپانسر گذاشته بودم تماس گرفت و خودشو نماینده اسپانسریاب معرفی کرد، از طریق تیکیت به پشتیبانی سایت اطلاع دادم و گفتند که اگه کسی زنگ زد و خودشو اسپانسریاب و یا وابسته به این سایت معرفی کرد شماره تلفن و اطلاعاتشو بدید تا ازش شکایت کنیم. مراقب باشید

اظهار نظر کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.