اطلاعیه : سودجویی در قالب معرفی اسپانسر 

مدیریت اسپانسریاب از این طریق به اطلاع عموم می رساند؛

وبسایت اسپانسریاب (اعم از مدیریت ، روابط عمومی و تیم پشتیبانی)، به هیچ عنوان برای معرفی اسپانسر و یا سرمایه گذار مبلغی درخواست نکرده و نخواهد کرد و با قاطعیت انتساب برخی افراد سودجو را به گروه پرتلاش و دلسوز اسپانسریاب نفی می کند.

چنانچه به هر نحوی فردی خود را نماینده یا کارمند اسپانسریاب (و عناوین مشابه دیگر) معرفی کرده و قصد اخاذی جهت ” معرفی اسپانسر ” نماید، با جدیت تمام مورد پیگرد قضایی و قانونی قرار خواهد گرفت و هیچگونه مسامحه ای از جانب بخش حقوقی ما در کار نخواهد بود.

لازم به ذکر است که تنها روش معرفی اسپانسر در وبسایت اسپانسریاب، معرفی از طریق اطلاعیه ها و با موافقت و به درخواست اسپانسر مورد نظر است. لذا خواشمندیم مواظب تماس های مشکوک از جانب افراد سودجو باشید. مجددا باید یادآور شویم که وبسایت اسپانسریاب، هیچ دخالت و منفعتی در توافق یا عدم توافق طرفین ندارد و طرفین بایستی احتیاط لازم را در مذاکرات خود داشته باشند.

در صورتیکه شما نیز از جانب این افراد برای معرفی اسپانسر تماسی دریافت کرده اید، برای پیگیری قانونی این مسئله، شماره تماس،ایمیل و یا هرگونه راه ارتباطی در دسترس از ایشان را از طریق “ایمیل : info@sponsoryab.ir ” یا ” تیکت “، به ما ارائه کنید و مواظب سودجویی های مشابه باشید.

ارسال پاسخ