وب سایت اسپانسریاب

اسپانسریاب نخستین وبسایت جامع و تخصصی در زمینه اسپانسریابی برای ورزشکاران، هنرمندان و محققان در ایران می باشد. این وبسایت با فراهم نمودن امکاناتی از قبیل نمایش متن، عکس، فایل صوتی و ویدئو در آگهی درخواست اسپانسر و پروفایل کاربری، قصد معرفی هرچه بهتر چهره های ورزشی، هنری و علمی را دارد. شایان ذکر است که این وب سایت جهت یافتن فرصت های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و تأمین سرمایه برای انجام پروژه های علمی، اقتصادی و … برای متخصصین نیز مفید می باشد. در نهایت ضمن آرزوی موفقیت و تندرستی برای همه مردم ایران، ایمان داریم که حامیان برای شکوفایی نبوغ این عزیزان از هیچ حمایتی دریغ نخواهند کرد.

ساز و کار وبگاه اسپانسریاب

1

ایجاد حساب کاربری توسط کاربران

پس از ورود اطلاعات اولیه و ثبت نام، در اسپانسریاب برای کاربران، امکانات و قابلیت های متعددی در نظر گرفته شده تا به بهترین نحو اهداف و برنامه های خود را معرفی کنند.
2

جستجوی موقعیت های همکاری

در پلتفرم اسپانسریاب، دسترسی ها به نحوی است که بدون آسیب به حقوق کاربران، طرفین می توانند با حفظ حریم خصوصی با یکدیگر ارتباط و تماس داشته باشند.
3

پیش به سوی موفقیت

در نهایت، یک همکاری مالی درست و مناسب، خواه برای افرادی که جویای اسپانسر هستند و خواه برای برندها و کسب وکارها، یک نتیجه برد-برد در پی خواهد داشت.

آنچه کاربران درباره ما می گویند

تیم حرفه ای وخلاق ما

باران رنگچیان

کارشناس بازاریابی

ندا رمضانی

مدیرعامل

امید مهرانی فر

توسعه دهنده وب

برسام پاکدل

مدیر بازاریابی

بسته های عضویت در سایت ما

بسته طلایی (دو ساله3x)

89,000 تومان
  • امکان انتشار 3 آگهی همکاری
  • نمایش آگهی به صورت ” ویژه
  • نمایش هر آگهی به مدت دو سال

هدیه: (دسترسی به اطلاعات تماس اسپانسرهای داوطلب به صورت نامحدود)