سوالات رایج

اسپانسرینگ نوعی از تبلیغات است که در آن شرکت یا فرد تحت عنوان اسپانسر (حامی مالی)، برای خوش نامی و یا درآمدزایی، با فردی یا گروهی محبوب یا مستعد همکاری می کند. در حقیقت اسپانسر، موانع مالی فرد یا گروه مورد حمایت را برطرف می کند و در طرف مقابل، فرد یا گروه مورد حمایت برای موفقیت و شهرت خود و برند اسپانسر تلاش می کند.

خیر. ما در حال حاضر اسپانسر نیستیم و صرفا به عنوان رابطی بین حامیان مالی (اسپانسرها) و افراد جویای اسپانسر فعالیت می کنیم. 

در واقع وبسایت اسپانسریاب تنها پایگاهی است برای هموار شدن مسیر اسپانسریابی که  افراد جویای اسپانسر را به حامیان مالی معرفی می کند (و بالعکس). 

برای شروع همکاری در بسیاری از موارد طرفین از این گزینه استفاده می کنند، که برای مشاهده این گزینه، کاربران باید وارد حساب کاربری شده باشند.

بله، اگر به هر دلیلی کاربران در هنگام ثبت نام و عضویت در سایت، در انتخاب نقش کاربری خود اشتباه کنند، می توانند پس از ورود به حساب خود، اقدام به حذف حساب کاربری کنند و مجددا به طور صحیح ثبت نام نمایند.

یکی از اشتباهات رایج عزیزانی که از طریق گزینه «چت آنلاین» یا «ارسال پیام» سوالی مطرح می کنند، اشتباه در ورود آدرس ایمیل آنهاست. 

مطمئن باشید پاسخ سوال شما، به آدرس ایمیل تان ارسال خواهد شد اما چنانچه در حین تایپ آدرس، اشتباهی صورت گرفته باشد، بالطبع امکان ارتباط نیز میسر نخواهد شد. پس در وارد کردن ایمیل خود دقت فرمایید.

سوالات اسپانسرجوها

  • ابتدا باید در اسپانسریاب، به عنوان اسپانسرجو عضو شده و وارد حساب کاربری شوید.
  • از طریق گزینه ارسال آگهی همکاری در فهرست صفحه کاربری اقدام کنید.
  • پس از ارسال آگهی و ثبت آن، ظرف مدت دو روز کاری آگهی شما توسط کارشناس اسپانسریاب بررسی و منتشر خواهد شد.

در صفحه پرداخت شما می توانید بسته (یا بسته های) آگهی انتخاب شده خود را مشاهده کنید و به کمک آیکن حذف X در مقابل هر بسته، اقدام به حذف آن پکیج کنید.یکی از رایج ترین اشتباهات شما عزیزان این است که پس از اینکه مشخصات خود و برنامه هایتان را در بخش ارسال آگهی وارد می کنید، در مرحله “پیش نمایش” آن را رها کرده و ثبت نهایی نمی کنید.

پس حتما پس از ثبت و مشاهده درخواست (آگهی)، آن را ارسال نهایی فرمایید.

پس از ورود به حساب کاربری تان، از طریق گزینه آگهی های من در فهرست کاربری خود می توانید، وضعیت آگهی های خود را مشاهده و ویرایش کنید.

بله دقیقا همینگونه است!

به منظور حفظ حقوق این عزیزان، دسترسی های مختلفی برای اسپانسرجوها و اسپانسرها و تمام کاربران سایت در سیستم تعریف شده است. یکی از این دسترسی ها امکان مشاهده و تماس با اسپانسرهای داوطلب در همان زمینه و سطح است. همچنین افرادی که یکبار بسته آگهی را خریداری کنند، حساب کاربری آنها، به حساب ویژه تبدیل خواهد شد که در نمایش به اسپانسرها در اولویت خواهد بود. 

خیر اینطور نیست!

اینکه طرح و یا برنامه متقاضی برای اسپانسرها چقدر جذابیت داشته باشد و یا اینکه طرفین بتوانند با هم به توافق برسند، قابل پیش بینی نیست. با این حال تیم بازاریابی اسپانسریاب تمام توان خود را برای معرفی هر چه بهتر اسپانسرجو ها به اسپانسرها یا سرمایه گذاران بکار می بندد.

  1. ورود به حساب کاربری
  2. انتخاب آگهی های من
  3. انتخاب قفل آگهی (یا آیکن قفل)

طی انجام مراحل فوق آگهی شما غیرفعال/اسپانسریافته محسوب می شود و امکان دریافت پیشنهاد همکاری موقتا ممکن نخواهد بود. با انجام مجدد این عمل آگهی شما فعال و در دسترس همکاری قرار خواهد گرفت.

توجه کنید که در صورت حذف کردن آگهی، اطلاعات موجود حذف شده و از سهمیه بسته آگهی شما، کسر می شود. همچنین در صورت ایجاد/ویرایش یک آگهی، زمانی را در صف بررسی و تایید از دست می دهید.

سوالات اسپانسرها

بله حتما.

اسپانسرها همواره می توانند موقعیت های همکاری موجود را بدون محدودیت مشاهده کنند و در صورت تمایل از راه های مختلف اقدام به تماس و مذاکره کنند.

 

بله، شما می توانید گفتگوی خود را با ارسال پیام خصوصی شروع و پیگیری کنید.

با توجه به اینکه در برخی موارد، حامی مالی قصد افشای شماره همراه خود را در ابتدای کار ندارد، گزینه های اقدام به همکاری متعددی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

ضمنا فراموش نکنید، جهت مشاهده گزینه ارسال پیام خصوصی، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

بله ممکن است!

این امکان برای برندها و شرکت های فعال در زمینه اسپانسرینگ فراهم است. البته نمایش لوگو و تبلیغ برند اسپانسرها، منوط به تایید توسط کارشناسان ماست. در صورت تمایل به استفاده از این قابلیت از طریق بخش پشتیبانی در حساب کاربری تان اطلاع دهید. 

به علاوه اینکه، شما می توانید سوابق اسپانسری خودتان در رویدادهای قبلی را نیز در بخش مربوطه در پروفایل کاربری خود اضافه نمایید.

در بخش تنظیمات اطلاعات حساب کاربری اسپانسرها، گزینه مخفی کردن پروفایل را انتخاب کنید.

برای ذخیره یک موقعیت همکاری، می توانید با انتخاب گزینه نشان کردن (یا آیکن ستاره)، آن را به لیست کوتاه خود اضافه کنید.

بله با کمال میل!

اگر شما اسپانسر رویداد یا فعالیتی هستید که در آینده قرار است برگزار شود، می توانید با اعلام جزئیات آن به بخش پشتیبانی، به ما اطلاع دهید. ما علاوه بر تبلیغ برای رویداد شما در وبسایت، در شبکه های اجتماعی اسپانسریاب و نیز اطلاع رسانی به دیگر همکاران، به شما برای بهتر دیده شدن کمک می کنیم.

پاسخ سوال خود را نیافتید؟!