اسپانسرینگ نوعی از تبلیغات غیر مستقیم است که در آن شرکت یا فرد تحت عنوان اسپانسر (حامی مالی)، برای خوش نامی و یا درآمدزایی، با فردی یا گروهی محبوب یا مستعد همکاری می کند. در حقیقت اسپانسر، موانع مالی فرد یا گروه مورد حمایت را برطرف می کند و در طرف مقابل، فرد یا گروه مورد حمایت برای موفقیت و شهرت خود و برند اسپانسر تلاش می کند.

خیر. ما در حال حاضر اسپانسر نیستیم و صرفا به عنوان رابطی بین حامیان مالی (اسپانسرها) و افراد جویای اسپانسر فعالیت می کنیم. 

در واقع وبسایت اسپانسریاب تنها پایگاهی است برای هموار شدن مسیر اسپانسریابی که  افراد جویای اسپانسر را به حامیان مالی معرفی می کند (و بالعکس).

سوالات مربوط به ثبت آگهی درخواست اسپانسر

ثبت آگهی در وبسایت اسپانسریاب کاملا ” رایگان ” است و هیچ هزینه ای برای درخواست اسپانسر از افراد متقاضی حامی مالی دریافت نمی گردد.

می توانید از بخش “مراحل اسپانسریابی و درج آگهی” برای ثبت درخواست اسپانسر کمک بگیرید.

 

در واقع وبسایت اسپانسریاب تنها پایگاهی است برای هموار شدن مسیر اسپانسریابی که  افراد جویای اسپانسر را به حامیان مالی معرفی می کند (و بالعکس).

با توجه به حجم زیاد درخواست ها برای یافتن اسپانسر، مدت زمان بررسی آگهی (درخواست) شما، بین چند ساعت تا نهایتا ۳ روز کاری متغیر است که بستگی به تعداد درخواست های شما عزیزان در آن برهه زمانی دارد.

یکی از رایج ترین اشتباهات شما عزیزان این است که پس از اینکه مشخصات خود  و برنامه هایتان را در بخش درخواست اسپانسر وارد می کنید، در مرحله نمایش آن را رها کرده و ثبت نهایی نمی کنید.

اشتباه رایج در ثبت آگهی درخواست اسپانسر | اسپانسریاب | سوالات رایج

پس حتما برای اینکه همکاران ما اجازه بررسی درخواست شما را داشته باشند، وارد بخش آگهی های من شده و آگهی خود را که در حالت پیش نویس قرار دارد ،برای ویرایش انتخاب کرده و سپس “ثبت آگهی” را کلیک کنید.

درصورتی که در لیست آگهی های من برای شما درخواستی ثبت نشده بود، باید مراحل ثبت آگهی را از نو طی کنید و این بار فراموش نکنید که حتما آگهی خود را کاملا ثبت و نهایی سازی کنید.

طبق تصمیم کارشناسان تیم اسپانسریاب در فروردین ۹۶، به منظور فراهم ماندن شانس اسپانسریابی برای شما عزیزان، مدت زمان نمایش آگهی شما، به یک دوره ۵۰۰ روزه از تاریخ درج آن افزایش یافت. بدیهی است احتمال اینکه این مدت زمان در آینده به حالت پیش فرض ( دوره یک ماهه) باز گردد وجود دارد.

در منوی اصلی سایت، پس از ورود به حساب کاربری خود، گزینه “حساب من” را مشاهده می کنید. در این قسمت گزینه “آگهی های من” را انتخاب کنید تا لیست آگهی های شما نمایش داده شود. حال می توانید نسبت به مشاهده وضعیت آگهی، ویرایش یا حذف آن اقدام کنید.

درصورتی که به هر دلیلی آگهی شما تایید نشود، با مراجعه به بخش حساب من در منوی بالای صفحه،در قسمت آگهی های من ، به حالت “منقضی شده” یا “Expired” تغییر وضعیت می دهد. پس با کمک گزینه” ثبت دوباره” نسبت به ویرایش فیلد تایید نشده آگهی خود {مطابق قواعد تعیین شده}، اقدام فرمایید و فراموش نکنید که مجددا مشاهده و ثبت آگهی را کلیک کنید.

به هیچ وجه نا امید نباشید!

بهتر است بدانید تاکنون در چندین مورد،افراد متقاضی اسپانسر چند روز مانده به زمان شروع برنامه خود، موفق به یافتن حامی مالی شده اند. فراموش نکنید که همیشه در صفحه نخست وبسایت، آگهی های جدید نمایش داده می شوند پس بهتر است از این فرصت استفاده کنید.

بله دقیقا همینگونه است!

تیم اسپانسریاب به پاس قدردانی از این عزیزان، آنها را برای معرفی به اسپانسرهایی که با شرایطی متناسب با آنها اعلام آمادگی کرده اند، نسبت به کسانیکه از راه های ایمیل و یا شبکه های اجتماعی و … درخواست اسپانسر می کنند، در اولویت قرار می دهد.

خیر اینطور نیست! اینکه طرح و یا برنامه متقاضی برای اسپانسرها چقدر جذابیت داشته باشد و یا اینکه طرفین بتوانند با هم به توافق برسند، قابل پیش بینی نیست. با این حال تیم بازاریابی اسپانسریاب تمام توان خود را برای معرفی هر چه بهتر متقاضیان به اسپانسرها یا سرمایه گذاران بکار می بندد.

لطفا برای آشنایی بهتر و بیشتر با  قوانین ما به بخش شرایط و قوانین اسپانسریاب مراجعه کنید. 

سوالات اسپانسرها

بله. با اینکه در وبسایت اسپانسریاب افراد متقاضی اسپانسر می توانند انواع راه های ارتباطی خود را در آگهی خود در دسترس عموم  قرار دهند اما اگر اسپانسر یا فردی  قصد مطرح کردن سوالی از طریق درگاه اسپانسریاب و به صورت غیر مستقیم داشته باشد، این شرایط نیز فراهم است.

حال اگر سوالی از  افراد متقاضی اسپانسر دارید، می توانید از طریق ثبت دیدگاه  در صفحه همان آگهی مطرح کنید. پس از ثبت سوال در این قسمت، سوال یا نظر شما برای صاحب آگهی {از راه ایمیل} ارسال می شود تا از ثبت سوال مطلع شود و از همین طریق پاسخ دهد.

****توجه: برای ثبت دیدگاه باید حتما قبل از ارسال نظر، به صاحب آگهی امتیاز دهید.

شرکت ها یا افرادی که قصد سرمایه گذاری یا اسپانسرینگ دارند می توانند از طریق فرم مخصوص اسپانسرها و یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما  ، شرایط خود را تعریف کرده و برای ما ارسال کنند.

در گام بعدی، تمام افراد جویای اسپانسری که برنامه و شرایط آنها با خواسته های تعریف شده از سوی اسپانسر مطابقت داشته باشد، به اسپانسر معرفی می شوند تا حامی مالی از میان آنها گزینه های مناسب را انتخاب کرده و مراتب همکاری را طی نمایند. در برخی موارد نیز با هماهنگی قبلی و رضایت اسپانسرها، راه های ارتباطی ایشان به افراد متقاضی {در زمینه و شرایط مرتبط}، از طریق ایمیل یا پیامک و یا اطلاعیه ارایه می گردد.

 

در واقع وبسایت اسپانسریاب تنها پایگاهی است برای هموار شدن مسیر اسپانسریابی که  افراد جویای اسپانسر را به حامیان مالی معرفی می کند (و بالعکس).

پاسخ سوالتان را نیافتید؟ همین حالا از طریق فرم زیر مطرح کنید!

نام (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی (الزامی)

سوال شما

شماره تماس

لطفا عبارت را در کادر زیر وارد کنید:
captcha