اسپانسرینگ نوعی از تبلیغات است که در آن شرکت یا فرد تحت عنوان اسپانسر (حامی مالی)، برای خوش نامی و یا درآمدزایی، با فردی یا گروهی محبوب یا مستعد همکاری می کند. در حقیقت اسپانسر، موانع مالی فرد یا گروه مورد حمایت را برطرف می کند و در طرف مقابل، فرد یا گروه مورد حمایت برای موفقیت و شهرت خود و برند اسپانسر تلاش می کند.

خیر. ما در حال حاضر اسپانسر نیستیم و صرفا به عنوان رابطی بین حامیان مالی (اسپانسرها) و افراد جویای اسپانسر فعالیت می کنیم. 

در واقع وبسایت اسپانسریاب تنها پایگاهی است برای هموار شدن مسیر اسپانسریابی که  افراد جویای اسپانسر را به حامیان مالی معرفی می کند (و بالعکس).

سوالات مربوط به ثبت آگهی درخواست اسپانسر

ثبت آگهی در وبسایت اسپانسریاب کاملا ” رایگان ” است.  هیچ هزینه ای برای درخواست اسپانسر از افراد متقاضی حامی مالی دریافت نمی گردد.

از بخش “مراحل اسپانسریابی و درج آگهی” برای ثبت درخواست اسپانسر کمک بگیرید.

 

در واقع وبسایت اسپانسریاب تنها پایگاهی است برای هموار شدن مسیر اسپانسریابی که  افراد جویای اسپانسر را به حامیان مالی معرفی می کند (و بالعکس).

با توجه به حجم زیاد درخواست ها برای یافتن اسپانسر، مدت زمان بررسی آگهی (درخواست) شما، بین چند ساعت تا نهایتا ۳ روز کاری متغیر است. بستگی به تعداد درخواست های شما عزیزان در آن برهه زمانی دارد.

یکی از رایج ترین اشتباهات شما عزیزان این است که پس از اینکه مشخصات خود  و برنامه هایتان را در بخش درخواست اسپانسر وارد می کنید، در مرحله نمایش آن را رها کرده و ثبت نهایی نمی کنید.

اشتباه رایج در ثبت آگهی درخواست اسپانسر | اسپانسریاب | سوالات رایج

پس حتما برای اینکه همکاران ما اجازه بررسی درخواست شما را داشته باشند، وارد بخش آگهی های من شده و آگهی خود را که در حالت پیش نویس قرار دارد ،برای ویرایش انتخاب کرده و سپس “ثبت آگهی” را کلیک کنید.

اگر  آگهی شما به عنوان آگهی ویژه ثبت شود به مدت یکسال پس از تاریخ درج، در وبسایت فعال خواهد بود.

در غیر اینصورت تا سه ماه در وبسایت اسپانسریاب نمایش داده خواهد شد.

{تصویب شده در 15 اردیبهشت 1398}

*آگهی هایی که تا قبل از تاریخ فوق ثبت شده باشند،مطابق قوانین قبلی منتشر خواهند شد.

مزایای آگهی ویژه: 1) به مدت یکسال فعال است. 2)در لیست نتایج، بالاتر قرار می گیرد. 3)به محض تایید در صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد. 4)بازدید بیشتری از طریق موتورهای جستجو(گوگل،یاهو،Bing و...) و وبسایت خواهد داشت.

آگهی هایی که طول متن توضیحات آنها 300 کلمه یا بیشتر باشد، به عنوان "آگهی ویژه" شناخته خواهند شد.

البته درستی نگارش متن آگهی، عدم وجود تناقض در متن و داشتن جمله های نسبتا کوتاه و صحیح ، توسط کارشناسان ما بررسی می شود .

در منوی اصلی سایت، پس از ورود به حساب کاربری خود، گزینه “حساب من” را مشاهده می کنید. در این قسمت گزینه “آگهی های من” را انتخاب کنید . حالا لیست آگهی های شما نمایش داده خواهد شود. اکنون می توانید نسبت به مشاهده وضعیت آگهی، ویرایش یا حذف آن اقدام کنید.

اگر به هر دلیلی آگهی شما تایید نشود، به حالت  “پیش نویس” تغییر وضعیت می دهد. با گزینه" تکمیل ثبت آگهی" نسبت به تکمیل مجدد اقدام کنید. 

علت عدم تایید آگهی در بیشتر موارد توضیحات چند کلمه ای و یا متناقض است.

به هیچ وجه نا امید نباشید!

بهتر است بدانید تاکنون در چندین مورد،افراد متقاضی اسپانسر چند روز مانده به زمان شروع برنامه خود، موفق به یافتن حامی مالی شده اند. فراموش نکنید که همیشه در صفحه نخست وبسایت، آگهی های جدید نمایش داده می شوند پس بهتر است از این فرصت استفاده کنید.

بله دقیقا همینگونه است!

تیم اسپانسریاب به پاس قدردانی از این عزیزان، آنها را برای معرفی به اسپانسرهایی که با شرایطی متناسب با آنها اعلام آمادگی کرده اند، نسبت به کسانیکه از راه های ایمیل و یا شبکه های اجتماعی و … درخواست اسپانسر می کنند، در اولویت قرار می دهد.

خیر اینطور نیست! اینکه طرح و یا برنامه متقاضی برای اسپانسرها چقدر جذابیت داشته باشد و یا اینکه طرفین بتوانند با هم به توافق برسند، قابل پیش بینی نیست. با این حال تیم بازاریابی اسپانسریاب تمام توان خود را برای معرفی هر چه بهتر متقاضیان به اسپانسرها یا سرمایه گذاران بکار می بندد.

لطفا برای آشنایی بهتر و بیشتر با  قوانین ما به بخش شرایط و قوانین اسپانسریاب مراجعه کنید. 

بله. اگر تعداد علاقمندی ها (لایک ها) نسبت به سایر آگهی ها بیشتر باشد، در اولویت قرار میگیرد. ما آگهی های "محبوب" و "رتبه بالا" را به طور جداگانه معرفی می کنیم. مثلا اگر یک آگهی 10 علاقمند داشته باشد و رتبه نظرات آن 5 ستاره باشد، نسبت به یک آگهی که 1 علاقمند دارد در ارجحیت است.

سوالات اسپانسرها

بله. در اسپانسریاب افراد متقاضی اسپانسر می توانند انواع راه های ارتباطی خود را در آگهی در دسترس قرار دهند. اما اگر اسپانسر (فردی)  قصد پرسیدن سوالی از طریق درگاه اسپانسریاب بصورت غیر مستقیم داشته باشد، شرایط فراهم است.

اگر سوالی از  افراد متقاضی اسپانسر دارید، می توانید از طریق ثبت دیدگاه  در صفحه همان آگهی مطرح کنید. پس از ثبت سوال در قسمت مربوطه، آن سوال برای صاحب آگهی {از راه ایمیل} ارسال می شود.

****توجه: برای ثبت دیدگاه باید حتما قبل از ارسال نظر، به صاحب آگهی امتیاز دهید.

در صفحه آگهی در بالای صفحه روی آیکن کلیک کنید. با "افزودن به علاقمندی"، آگهی ها را همیشه در دسترس خواهید داشت.

آگهی های مورد علاقه من در زیر منوی حساب من دیده می شود. البته باید وارد حساب کاربری خود شده باشید.

شرکت ها یا افرادی که قصد سرمایه گذاری یا اسپانسرینگ دارند می توانند از طریق فرم مخصوص اسپانسرها و یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما  ، شرایط خود را تعریف کرده و برای ما ارسال کنند.

در گام بعدی، تمام افراد جویای اسپانسری که برنامه و شرایط آنها با خواسته های تعریف شده از سوی اسپانسر مطابقت داشته باشد، به اسپانسر معرفی می شوند. حامی مالی از میان آنها گزینه های مناسب را انتخاب کرده و مراتب همکاری را طی می نماید. در برخی موارد نیز با هماهنگی قبلی و رضایت اسپانسرها، راه های ارتباطی ایشان به افراد متقاضی، ارایه می گردد.

 

در واقع وبسایت اسپانسریاب تنها پایگاهی است برای هموار شدن مسیر اسپانسریابی که  افراد جویای اسپانسر را به حامیان مالی معرفی می کند (و بالعکس).

بله، حتما!

اگر شما اسپانسر رویداد یا فعالیتی هستید که در آینده قرار است برگزار شود، می توانید با درخواست از طریق فرم تماس، به ما اعلام کنید. ما علاوه بر تبلیغ برای رویداد شما  در وبسایت، در شبکه های اجتماعی اسپانسریاب و نیز اطلاع رسانی به دیگر همکاران، به شما برای بهتر دیده شدن کمک می کنیم.

این امکان نیز برای برند ها و شرکت های فعال در این زمینه فراهم است. البته نمایش لوگو و تبلیغ برند اسپانسرها،منوط به تایید توسط کارشناسان ماست. در صورت تمایل به استفاده از این سرویس با ما تماس حاصل فرمایید تا فرم درخواست نمایش لوگو را خدمت شما ارسال کنیم.

پاسخ سوالتان را نیافتید؟ همین حالا از طریق فرم زیر مطرح کنید!

نام (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی (الزامی)

سوال شما

شماره تماس

با همرسانی این مطلب حمایت کنید: