خلاصه اطلاعات

 • تعداد اعضای گروه
  1 تا 5 عضو
 • بازدید پروفایل
  766
 • موقعیت مکانی
  لرستان - خرم آباد - انتهای خیابان اداره کار - آپارتمان ستایش - واحد 10
 • سابقه فعالیت (از سال)
  3

درباره اسپانسرجو

<بنام خدا>

بِسْم رَبِ الْجُودِ وَ السَّخَاءِ وَ ذَا الْآلاءِ وَ النَّعْمَاءِ
امام حسين عليه السلام می فرماید:نياز مردم به شما از نعمت هاى خدا بر شما است ؛ از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد .

با عرض سلام و درود بی پایان خدمت حامی اقتصاد و نیروی فعال جوان در استان لرستان.
اینجانب محمد حسام یعقوبی، مصدع اوقات شریف در ارتباط با موضوع سرمایه گذاری در استان لرستان با استفاده از ظرفیت و توان نیروی جوان بوده و حامل مطالب مهمی برای جناب تان هستم.
حقیر از اواخر سال 99 تا کنون همراه با تیمی متشکل از جوانان و نوجوانِ نخبه، تیزهوش، نو آور و ریسک پذیر لرستانی در صدد ایجاد شبکه ای اینترنتی مبنی بر مدیریت، رصد، سامان دهی و فروش کالا و خدمات در تمامی زمینه ها بوده و از اهداف مان استقلال سازی استان در فاز فروشگاهی می باشد.
با گذشت دو سال تلاش بی وقفه با پیروی از فرمایش مقام عظمای ولایت و رهبری مبنی بر جمع آوری و حمایت از جوانان نخبه، بنده موفق به سازمان دهی و جمع آوردی تشکلی متشکل از جوان و نوجوان متخصص در دو عرصه سیاست های فروش و لجستیک کالا شده ام.
پس از جلسات متعدی گروهی با موضوع بررسی سطح اقتصادی لرستان موفق به طراحی ایده ای بازده شده که خدمتتان عارض خواهم شد.
این طرح علاوه بر اشتغال زایی و کارآفرینی بسیار در سطح استان منجر به مبارزه با گران فروشی به وسیله یک پارچه سازی شبکه کالایی استان لرستان در بستر اینترنت خواهد شد و تمامی فروش های فروشگاه های لرستان را مورد هدف قرار خواهد داد؛ به گونه ای که هم استانی های عزیز در تلفن همراه خود به تمامی فروشگاه های کالا و خدمات از ریز تا درشت فقط با چندین کلیک ساده دسترسی خواهند داشت زیرا در عصر حاضر دنیا به سرعت در حال حرکت به وسیله تکنولوژی است.
این ایده با نام اختصاری طرح رفال (رصد فروشگاه های استان لرستان) به گونه ای فروشگاهی با نام فروشگاه اینترنتی (لردینکالا) است که با هدف ایجاد رفاه بیشتر برای هم استانی های عزیزمان و افزایش فروش برای تمامی کسب و کار ها از قبیل صاحبان مغازه، کسب و کار های خانگی و دست فروشان و هم چنین حمایت از کودکان کار تلاش کرده ایم؛
هم چنین در این طرح تلاش می شود با استفاده از علم سیاست گذاری صحیح فروش (سیاست های سفید) و ایجاد رقابت برای تمامی فروشندگان توسط طرحی خلاقانه و تکمیلی با عنوان (اهدای مهر عدل) با گذشت هر سه ماه از فروشندگانی که اصول صحیح فروش را به طور کامل به مرحله اجرا رسانده و بیش از هر کسی بازار فروش کالا و خدمات را داغ کرده باشد؛ طی مراسمی شکوهمند از ایشان تقدیر به عمل آمده و از امتیازات و حمایت های شرکت بی بهره نخواهد بود.
راه شهیدان فهمیده، بهنام محمدی، علی لندی و دیگر نوجوانان سرافراز ایران اسلامی ادامه خواهد داشت، دیروز جهاد جان، امروز جهاد تبیین
و من الله توفیق 🌹